O nas

Pomysł pracy z końmi jest wynikiem wieloletniej pasji związanej z tymi zwierzętami. Obcując z nimi od dziecka poznaliśmy je i pokochaliśmy. Stopniowo poszerzając naszą wiedzę i umiejętności zebraliśmy odpowiednie doświadczenie by związać się z końmi również zawodowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza kadra:

Izabella Tomaszewska -  trener II klasyIza Przeradowska

   

Antoni Tomaszewski

 

 

Sara Ławrów - instruktor rekreacji ze spacjalizacją jazda konna, ratownik medyczny. Jeździec od najmłodszych lat. Doświadczona w pracy z dziećmi oraz dorosłymi. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Prowadzi treningi ujeżdżeniowe, skokowe oraz przygotowanie do odznak.

 

Katarzyna Szczyglak - instruktor, jeździ konno od najmłodszych lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w konkursach skokowych do klasy C (130cm). Prowadzi treningi w języku polskim i angielskim. Zajmuje się przygotowywaniem zawodników do startów w zawodach w skokach przez przeszkody oraz do egzaminów na odznaki jeździeckie. Na codzień zajmuje się również treningiem koni, także młodych lub trudnych.

 

Katarzyna GuttmanKatarzyna Guttman - Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, miłośniczka ujeżdżenia. W siodle już od ponad 15 lat. W trakcie szkolenia kładzie duży nacisk na solidne podstawy i zrozumienie konia. Podczas treningu największą przyjemność sprawia jej moment, gdy para jeździec-koń zaczyna tworzyć zgrany zespół. Prowadzi treningi ujeżdżeniowe oraz przygotowujące do egzaminów na odznaki jeździeckie.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt:

Iza (szkoła jazdy)

tel.: +48 602 103 464

e-mail: iza.przeradowska@wp.pl